Δ.Ε ΔΥΜΗΣ:

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Κάτω Αχαΐας
1. Αγγελόπουλος Γεώργιος του Χρήστου
2. Γαλαζούλας Ευάγγελος του Γεωργίου
3. Γκότση- Μίκου Αρχόντω (Τάνια) του Γεωργίου
4. Καμπάρας Γεώργιος του Δημητρίου
5. Καρβέλης Παναγιώτης του Χρήστου
6. Μπούσια Αριστέα του Δημητρίου
7. Νικολάου-Νικολοπούλου Μάρθα του Κωνσταντίνου
8. Νιφόρα Φωτεινή του Αλεξίου
9. Σταματάκη Αγγελική (Έντζη) του Ηρακλή
10. Τζιβιέρη Σταυρούλα του Χρήστου
11. Τησαρχόντος Ευάγγελος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Αλισσού
1. Βούρτση Διαμάντω του Ζώη
2. Καραχάλιος Γεώργιος του Αναστασίου
3. Καραχάλιος Νικόλαος του Θεοδώρου
4. Καρμαλή Ανδριανή του Κωνσταντίνου
5. Λάζαρης Στέφανος του Βασιλείου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Κάτω Αλισσού
1. Βούλγαρης Αντώνιος του Πέτρου
2. Θεοδωρόπουλος Κωνσταντίνος του Σωτηρίου
3. Καληντίρης Παναγιώτης του Δημητρίου
4. Κελάμη Θεώνη του Ευσταθίου
5. Κουτρούλης Χρίστος του Χρίστου
6. Σεΐτη Ειρήνη του Δημητρίου
7. Σπηλιωτόπουλος Δήμος του Λέανδρου
8. Φραγκιά Δήμητρα του Παναγιώτη

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Νιφοραιίκων 
1. Γεωργιοπούλου Αριστέα του Κωνσταντίνου
2. Γεωργίου Δημήτριος του Ζαφειρίου
3. Νικολόπουλος Γεώργιος του Νικολάου
4. Νικολόπουλος Ζαχαρίας του Ιωάννη
5. Πετρόπουλος Γεώργιος του Δημητρίου
6. Πήττα Γεωργία του Κωνσταντίνου

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Πετροχωρίου
1. Αντωνόπουλος Κίμων του Βασιλείου
2. Βασιλακόπουλος Αθανάσιος του Παναγιώτη
3. Κουτσαντώνη Θεοδώρα του Χρήστου
4. Λαμπρόπουλος Νικόλαος του Ευάγγελου
5. Νικολοπούλου Ειρήνη του Δημητρίου
6. Παπανδρικοπούλου Ουρανία του Νικολάου
7. Στασινός Αντώνιος του Κωνσταντίνου
8. Τσαγγαράς Ιωάννης του Ανδρέα

Δ.Ε ΛΑΡΙΣΟΥ:

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Αράξου
1. Αθανασόπουλος Γεώργιος του Κωνσταντίνου
2. Αθανασοπούλου Παναγιώτα του Αντωνίου
3. Δημακόπουλος Θεόδωρος του Ανδρέα
4. Κουτσογιαννοπούλου – Σταυροπούλου Παναγιώτα του Χρήστου
5. Παναγόπουλος Αντώνιος του Γεωργίου
6. Παναγόπουλος Γεώργιος του Ανδρέα

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Βελιτσών 
1. Βγενόπουλος Αθανάσιος του Βασιλείου
2. Βγενοπούλου Βασιλική του Διονυσίου
3. Γεωργακόπουλος Τριαντάφυλλος του Αθανασίου
4. Ζαμπέτα Ανθή του Γεωργίου
5. Σακκά Ειρήνη του Κωνσταντίνου
6. Τζαμάκος Τάκης του Παρασκευά
7. Τριανταφυλλόπουλος Κωνσταντίνος του Χρήστου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Καγκαδίου 
1. Δρόσος Σπυρίδων του Ανδρέα
2. Καρακώστα Κασσιανή του Γεωργίου
3. Κουτούλας Νικόλαος του Ιωάννη
4. Λέζης Νικόλαος του Αντωνίου
5. Παντελής Σπυρίδων του Θεοδώρου
6. Σαλαμαλίκη Μαρία του Νικολάου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Λακκοπέτρας
1. Αγάθου-Μπεκίρη Αλεξάνδρα του Δημητρίου
2. Γκοτσόπουλος Γεώργιος του Ανδρέα
3. Μαρινόπουλος Γεώργιος του Αθανασίου
4. Μπεκίρης Χρήστος του Αθανασίου
5. Νικολακοπούλου-Φραγκούλια Αγγελική του Θεοφάνη
6. Πανίτσα Σοφία του Δημητρίου
7. Σταματόπουλος Ανδρέας του Λεωνίδα
8. Χριστοδουλόπουλος Παναγιώτης του Δημητρίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Μετοχίου
1. Θανασούλια Παναγιώτα του Παναγιώτη
2. Καράτση Θεοδώρα του Ευαγγέλου
3. Λαγού-Κονιδάρη Βασιλική (Βάσω) του Δημητρίου
4. Πανούτσος Κωνσταντίνος (Κατσαμπής) του Αθανασίου
5. Παπαγγελής Παναγιώτης (Λούπης) του Κωνσταντίνου
6. Σαράντη Σοφία του Διονυσίου
7. Σπηλιόπουλος Άγγελος του Δημητρίου
8. Τζιλίρης Χρυσοβαλάντης (Βαλάντης) του Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Πέτα
1. Αβράμη Χριστίνα του Άγγελου
2. Αποστολοπούλου Ελένη του Μαρίνου
3. Κανελλόπουλος Διονύσιος του Κωνσταντίνου
4. Μαργαλιάς Κωνσταντίνος του Νικολάου
5. Παναγοπούλου Μαρία του Αθανασίου
6. Φραντζής Παναγιώτης του Διονυσίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Ριόλου
1. Αγγελόπουλος Ιωάννης του Παύλου
2. Βαβαρούτας Διονύσιος του Νικολάου
3. Καλογεροπούλου Άννα του Διονυσίου
4. Λιακοπούλου Ευαγγελία του Βασιλείου
5. Πέππας Αθανάσιος του Αργυρίου
6. Ψυχομανής Παναγιώτης-Νικόλαος του Γεωργίου

Δ.Ε ΜΟΒΡΗΣ:

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Καραιίκων
1. Δεληγιάννης Βασίλειος του Αποστόλου
2. Δημόπουλος Νικόλαος του Αθανάσιου
3. Κατσίνας Γεώργιος του Σωτηρίου
4. Κολλιοπούλου – Καραχάλιου Ασπασία του Μιχαήλ
5. Νιφόρα Βασιλική του Νικολάου
6. Νιφόρας Αλέκος του Φιλίππου
7. Σταθοπούλου Αλεξάνδρα του Μιχαήλ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Κρίνου 
1. Γιούλη Ειρήνη του Νικολάου
2. Καράμπελας Γεώργιος του Ηρακλή
3. Καραχάλιος Σπυρίδων του Αντωνίου
4. Μπέρτσος Ελευθέριος του Φωτίου
5. Σάνι – Γαλαριώτη Χριστίνα του Υζείρ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Λιμνοχωρίου
1. Αγγελόπουλος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
2. Αγγελόπουλος Σταύρος του Βασιλείου
3. Δημόπουλος Βασίλειος του Δήμου
4. Ζαχαροπούλου Αικατερίνη του Αριστείδη
5. Λοτσάρης Παναγιώτης του Αναστάσιου
6. Νικολακόπουλος Ιωάννης του Νικολάου
7. Παναγιωτοπούλου-Μαλλή Σπυριδούλα του Διονυσίου
8. Σταματοπούλου Βάσω του Αθανασίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Μύρτου 
1. Αυγεροπούλου Αγγελική του Κυριάκου
2. Λοτσάρη Αρχόντω του Γεωργίου
3. Μαρσέλης Βασίλειος του Κωνσταντίνου
4. Μπακουλόπουλος Γεώργιος του Νικολάου
5. Νικολακοπούλου Ιωάννα του Θρασύβουλου
6. Ράθωσης Ιωάννης του Παναγιώτη
7. Τζέλης Νικόλαος του Αποστόλου
8. Χριστόπουλος Δημήτριος του Ανδρέα

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Σαγαιίκων 
1. Βασιλοπούλου Αλεξάνδρα του Παναγιώτη
2. Γκοτσούλιας Γεώργιος του Κωνσταντίνου
3. Καρέλας Αθανάσιος του Θεοφάνη
4. Λαγός Γεώργιος του Νικολάου
5. Λαγού-Ντέντε Δήμητρα του Σπυρίδωνος
6. Παναγοπούλου Λεμονιά του Δημητρίου
7. Πυρρής Βασίλειος του Ηλία
8. Τριανταφύλλης Ιωάννης του Φιλίππου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Φράγκας 
1. Γκοτσόπουλος Βασίλειος (Γάτος) του Γεωργίου
2. Κατριμπούζα Αικατερίνη του Μιχαήλ
3. Κατριμπούζας Διονύσιος του Χαραλάμπους
4. Λεολέη Όλγα του Αναστασίου
5. Σπανός Κωνσταντίνος του Παναγιώτη

 

Δ.Ε ΩΛΕΝΙΑΣ:

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Αγίου Νικολάου Κράλης 
1. Αυγέρος Σπυρίδων του Ανδρέα
2. Κόρακας Νικόλαος του Γεωργίου
3. Κωνσταντινάκου Ανδριάνα του Ιωάννη
4. Μητρόπουλος Κωνσταντίνος του Νικολάου
5. Μουγκογιάννη Γεωργία του Παναγιώτη
6. Μουγκογιάννης Χαράλαμπος του Κωνσταντίνου
7. Πανίτσας Ιωάννης του Γεωργίου
8. Σπαλιάρα Θεώνη του Πανταζή

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Αγίου Στεφάνου 
1. Διδάχος Δημήτριος του Ιωάννη
2. Παναγιωτόπουλος Αθανάσιος του Θεοδώρου
3. Πανίτσα Μαρία- Ζεναϊντα του Δημητρίου
4. Πετούσης Γεώργιος του Στέφανου
5. Ρικάς Κωνσταντίνος του Πέτρου
6. Σκλάβου Μαρίνα του Δημητρίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Άρλας 
1. Γεωργοπούλου Αναστασία του Δημητρίου
2. Δημητρόπουλος Βασίλειος του Νικολάου
3. Διαμαντοπούλου Ειρήνη του Ιωάννη
4. Πουλίδας Δημήτριος του Νικολάου
5. Σώρρας Αναστάσιος του Γεωργίου
6. Τογιοπούλου Ελένη του Παναγιώτη
7. Χειρόπουλος Παναγιώτης του Μιχαήλ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Κάτω Μαζαράκι 
1. Αθανασόπουλος Φίλιππος του Γεωργίου
2. Ανδρουτσόπουλος Παναγιώτης του Ηλία
3. Γιαννοπούλου Φωτεινή του Ανδρέα
4. Δημοπούλου-Γεωργοπούλου Παρασκευή του Χρήστου
5. Θεοδωρόπουλος Κωνσταντίνος του Ιωάννη
6. Πετρόπουλος Βασίλειος του Αργυρίου
7. Σταθόπουλος Χρήστος του Κωνσταντίνου
8. Στέργιου Αγγελική του Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Λουσικών 
1. Αργύτη Μαρία του Μιχαήλ
2. Ευαγγέλου Αλίκη του Βασιλείου
3. Καλαντζή Αρετή του Γεωργίου
4. Κουνέλης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
5. Μπατάλης Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου
6. Παναγόπουλος Αριστείδης του Κωνσταντίνου
7. Σπηλιωτόπουλος Γεώργιος (Μανούσος) του Νικολάου
8. Σταθοπούλου Ουρανία του Πέτρου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Μιτοπόλεως
1. Θεοδωρόπουλος Μιχαήλ του Κωνσταντίνου
2. Καλογερής Κωνσταντίνος του Γεωργίου
3. Κατσαδράμη Αριστέα του Ανδρέα
4. Κυριαζής Νικόλαος του Αθανασίου
5. Μπερδέσης Ανδρέας του Αναστασίου
6. Νεζερίτη Φωτεινή του Ανδρέα
7. Σταματοπούλου-Θεοδωροπούλου Βασιλική του Παναγιώτη

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Σαντομερίου 
1. Αργυρόπουλος Επαμεινώνδας του Αντωνίου
2. Γεωργακόπουλος Νικόλαος του Χρήστου
3. Γιαννίτση-Γαλανοπούλου Χαρίκλεια του Γεωργίου
4. Διαμαντόπουλος Γεώργιος του Αριστοτέλη
5. Μπαρδακλή Αλεξάνδρα του Γρηγορίου
6. Νικολακοπούλου Ιφιγένεια του Κωνσταντίνου
7. Ρήγας Γεώργιος του Ιωάννη
8. Σωτηρόπουλος Ανδρέας του Γεωργίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Χαϊκαλίου 
1. Αγγελακόπουλος Θρασύβουλος του Αναστασίου
2. Γαλάνης Χρήστος του Ανδρέα
3. Μαυρούλια-Ντόσκα Χαραλαμπία του Παναγιώτη
4. Ντούκας Ανδρέας του Χρήστου
5. Φωτοπούλου Αντωνία του Κωνσταντίνου
6. Χαραλαμπόπουλος Φώτιος του Βασιλείου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Χαραυγής 
1. Αδαμόπουλος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
2. Αναστασόπουλος Νικόλαος (Λαμανίκας) του Ανδρέα
3. Γιώτης Γεώργιος του Αλέξανδρου
4. Δαλαβούρα Ελένη του Αναστασίου
5. Δαλαβούρας Ανδρέας του Αναστασίου
6. Σγούρα Ιωάννα (Άννα) του Γεωργίου
7. Σερέτη Αλεξάνδρα του Παναγιώτη
8. Χρυσανθακόπουλος Νικόλαος (Σαγιάς) του Ιωάννη